SAĞLIK VİDEOLARI izle

Hastalıklar Teşhis ve Tedavileri, Ameliyatlar, Uzman Doktor Görüşleri Video İzle. Sağlık VideolarıKalça çıkığı nedir? Kalça çıkığı denince vücudumuzun neresinde ve ne anmamız gerektiği konularında bilgi veren Kanal d Doktorum televizyon programı. Vücukt kemik anatomisi, iskelet maketi üzerinde anlatımla, kalça çıkığının yeri ve meydana geliş şekli hakkında uzman doktor tarafından verilen bilgileri izle. Tedavi edilmeyen kalça çıkıklarının sonunda sakatlık söz konusumudur? Kalça çıkığı nasıl oluşur. Kalça kemikleri, kalça eklemleri, bebeklerin doğum sırasında kalça yapısı nasıldır? Bebeklerde kalça çıkığı hakkında sağlık bilgileri izle. Kalça leğen kemiği ve uyluk kemiği anatomik yapısı nasıldır? kalça kemikleri leğen kemiği ile uyluk kemiği arasındaki ilişki ve çalışması nasıldır video izle. Kalça ağrıları, kalça kemik bozuklukları, kalça ameliyatları hakkında sorulara uzman hekim tarafından verilen cevapları izle.

Yetişkinler ile bebekler arasında kalça kemik yapısı arasındaki farklar nelerdir? Kalçanın gelişimsel bozukluğu nedir doğuştan kalça bozukluğu nedir?
İzleyeceğiniz video da ayak kokusu hakkında da bilgi verilerek ayak kokusu nasıl önelenebilir? ayak kokusunu önlemek, ayak kokusundan fazla etkilenmemek için yapılması gerekenler hakkında verilen sağlık bilgileri izle.


Ortopedi ve travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Fahri Erdoğan