SAĞLIK VİDEOLARI izle

Hastalıklar Teşhis ve Tedavileri, Ameliyatlar, Uzman Doktor Görüşleri Video İzle. Sağlık Videolarıİster tek diş eksikliği ister tüm dişlerin eksikliği olsun yani tüm diş eksikliklerinde implant uygulanabilir. tardilife.com tarafından hazırlanan diş implant uygulamaları ve hangi durumlarda implant uygulaması yapılır konulu video izle. Tek diş eksikliğinde uygulanan klasik tedavi yöntemi eksik dişe komşu iki diş kesilerek yani küçültülerek köprü yapmak gerekir. İşte bu noktada implant yapmanın önemi ortaya çıkıyor, implant tedavisinin faydaları burada. İmplant yöntemiyle eksik diş yerine konulur komşu dişlere dokunulmaz.
Dr. Dt. Sema Altunsoy diş implant tedavisinin üstün yönleri, faydaları hakkında şöyle devam ediyor. Eksik dişin tamamlanmasında sağlam dişlere dokunmayarak daha sağlıklı ve daha estetik bir sonuç elde edilmektedir.

Birden fazla eksik diş olması durumunda klasik yöntem tedavilerde köprü tedavisi, yani uzun köprüler yapılarak eksik dişler tamamlanmaktadır. Bu hareketli protezlerin kullanımında hassas tutucular veya çıtçıtlardan faydalanılır. Hareketli protezlerin bakım ve olumsuz yönleri hakkında bilgiler izle. Birden fazla diş eksikliği durumunda implant diş tedavisi nasıl yapılır. İmplant tedavileri hakkında ayrıntılı bilgiler edineceğiniz video izle.

Protez diş ve implant diş tedavi yöntemlerinin karşılaştırması özellikleri hakkında sağlık bilgileri izle.